Site-ul nostru foloseste cookie-uri pentru a-ti oferi o experienta de utilizare imbunatatita, pentru a-ti afisa continut personalizat si relevant pentru tine. Cookie-urile ne permit sa avem si statistici anonime de traffic in site, prin Google Analytics. De asemenea, unele pagini pot genera cookie-uri Google sau Facebook pentru a-ti afisa reclame cu serviciile noastre pe alte site-uri. Ai optiunea de a nu a accepta cookie-urile plasate de site. Poti sa iti exprimi aici preferintele tale legate de cookie-uri si sa citesti politica de cookie-uri a site-ului.

Afiseaza detalii
  •  

Echipa

ECHIPA CENTROKINETIC

Gasesti la Centrokinetic o echipa de excelenta, atat la nivel medical, cat si la nivel terapeutic:

  • Medici ortopezi, medici ortopezi, medici neurologi, medici reumatologi, medici de recuperare medicala. O echipa medicala care va supraveghea evolutia ta de la diagnostic pana la tratament.

  • Fizioterapeuti, kinetoterapeuti si maseuri care te vor indruma si te vor sustine in procesul de recuperare.

Filtreaza lista:
Team

DR. ALEXANDRU CRINTEA

Medic primar ortopedie si traumatologie

Team

DR. ANDREI BOGDAN

Medic primar ortopedie - traumatologie

Team

DR. CATALIN GICAN

Medic primar ortopedie si traumatologie

Team

DR. ANDREI ANASTASIU

Medic primar ortopedie

Team

DR. ADRIAN POJOGA

Medic primar ortopedie si traumatologie

Team

DR. HORATIU ZORILA

Medic primar ortopedie si traumatologie

Team

Dr. Jalba Bogdan Alexandru

Medic primar ortopedie si traumatologie

Team

DR. PAUL NASTASE

Medic primar ortopedie si traumatologie

Team

DR. ONUT CIPRIAN

Medic specialist ortopedie - traumatologie

Team

DR. LUCIAN STANCIU

Medic specialist ortopedie

Team

Dr. Claudiu Virban

Medic specialist ortopedie si traumatologie

Team

Dr. Mihai Rata

Medic specialist ortopedie si traumatologie

Team

Mohammed Algayyim

Medic specialist ortopedie si traumatologie

Team

Dr. Oana Alina Humeniuc

Medic specialist ortopedie si traumatologie

Team

Dr. Horea Benea

Medic primar ortopedie traumatologie

Team

DR. RARES OPRIS

Medic primar ortopedie traumatologie

Team

Dr. Horatiu Badiu

Medic primar ortopedie traumatologie

Team

Dr. Ciprian Bota

Medic specialist ortopedie si traumatologie

Team

Dr. Daniel Albu

Medic primar ortopedie traumatologie

Team

DR. DUMITRU LOZAN

Medic specialist ortopedie - traumatologie

Team

DR. DRAGOS APOSTU

Medic specialist ortopedie - traumatologie

Team

DR. BOGDAN VOICU

Medic primar ortopedie-traumatologie

Team

DR. ALINA GROSU

Medic specialist ortopedie si traumatologie

Team

DR. MARIUS NICA

Medic primar ortopedie-traumatologie

Team

DR. RALUCA IORDACHE

Medic primar ortopedie-traumatologie

Team

DR. FLORIN SABOU

Medic primar ortopedie-traumatologie

Team

DR. GEORGE MUNTEAN

Medic primar ortopedie-traumatologie

Team

DR. MIHAI RADULESCU

Medic specialist ortopedie-traumatologie

Team

DR. INGRID MUTTER

Medic specialist ortopedie - traumatologie

Team

DR. LUCIAN LACUSTA

Medic specialist ortopedie - traumatologie

Team

DR TEODORA NEAGOE

Medic specialist ortopedie - traumatologie

Team

DR. ORLANDO MARINESCU

Chirurgie si ortopedie pediatrica

Team

Asist. Univ. DR. DAN CRISTIAN

Medic Specialist Ortopedie Pediatrica

Team

DR. ALEXANDRU HERDEA

Medic specialist Ortopedie Pediatrica

Team

DR. CATALIN NAHOI

Medic primar ortopedie pediatrica

Team

Dr. IULIA TEVANOV

Medic Primar Ortopedie Pediatrica

Team

DR. CRISTINA BARBU

Medic Specialist Ortopedie Pediatrica

Team

DR. DUSCA ANDREI

Medic specialist ortopedie pediatrica

Team

Dr. Corina Goia

Medic specialist ortopedie pediatrica

Team

DR. LIVIU MUNTEAN

Medic Primar Ortopedie Pediatrica

Team

DR. YASMIN AL-HIARY

Medic Primar Ortopedie Pediatrica

Team

DR. ANDREEA STRATILA

Medic Specialist Ortopedie Pediatrica

Team

DR. GEORGIANA TACHE

Medic primar recuperare medicala

Team

DR. EDIS MUSTAFA

Medic primar in reabilitare medicala

Team

DR. ADINA MATEI

Medic Specialist in recuperare medicala

Team

DR. RENATA CZEGO

Medic specialist recuperare medicala

Team

DR. LUNGU ADRIAN

Medic specialist recuperare medicala

Team

DR. MIHAELA PARNIA

Medic specialist recuperare medicala

Team

Dr. Georgiana Dila Sirbu

Medic primar recuperare medicala

Team

Dr. Nicoleta Stoica

Medic primar recuperare medicala

Team

Dr. Andreea Sabou

Medic primar recuperare medicala

Team

Dr. Larisa Condurovici

Medic specialist recuperare medicala

Team

DR. KRISTINA MOLDOVAN

Medic specialist Medicina fizica si de Reabilitare

Team

DR. TEODORA MIRON

Medic primar recuperare medicala

Team

DR. ROXANA MICLAUS

Medic primar Medicina fizica si de Reabilitare

Team

DR. ANDREEA MITULESCU

Medic primar Medicina fizica si de Reabilitare

Team

DR. IULIA BELC

Medic primar recuperare medicala

Team

DR. IONUT TUCHEL

Medic specialist Medicina fizica si de Reabilitare

Team

DR. BOGDAN ROTARU

Medic primar neurolog

Team

DR. LAURENTIU SIMION

Medic specialist neurologie

Team

DR. SIMONA MAN

Medic specialist neurologie

Team

DR. ANA GHEORGHIU

Medic Specialist Neurologie

Team

DR. CRISTEA IONELIA

Medic primar neurolog

Team

DR. OANA MORARI

Medic primar neurolog

Team

Dr. Octavian Holban

Medic specialist neurologie

Team

DR. EMANUEL CHETAN

Medic primar neurologie

Team

DR. IOANA POCREATA

Medic primar neurologie

Team

DR. RALUCA ILEA

Medic primar neurologie

Team

DR. CSILLA FORRO

Medic Specialist Neurologie

Team

DR. IOANA IONITA

Medic Specialist Neurologie

Team

DR. RUXANDRA AURSULESEI

Medic specialist neurologie pediatrica

Team

DR. CRISTINA ANGHELESCU

Medic specialist neurologie pediatrica

Team

Dr. Laura Oprita

Medic specialist neurologie pediatrica

Team

DR. LAURA POPESCU

Medic primar neurologie pediatrica

Team

DR ROBERT CLEMENT

Medic Specialist Neurochirugie

Team

DR. VALENTIN MUNTEANU

Medic primar neurochirurgie

Team

DR. COSMIN PANTU

Medic specialist Radiologie si Imagistica

Team

Dr. Petru Ilies

Medic specialist geriatrie si medicina de familie

Team

DR. OANA ENACHE

Medic specialist reumatologie

Team

DR. ALIZZI KHALID

Medic Specialist Reumatologie

Team

DR. MARIUS TRANDAFIR

Medic primar reumatologie

Team

Dr. Ioana Felea

Medic primar reumatologie

Team

Dr. Roxana Rosca

Medic specialist reumatologie

Team

DR. GHEORGHE STOICESCU

Medic specialist reumatolog

Team

DR. VALI MINCIUNA

Medic primar urologie

Team

DR. OCTAVIAN CRETU

Medic primar urolog

Team

DR. ADRIAN GRIVEI

Medic specialist urologie

Team

DR. IONUT BANUTA

Medic Specialist Urologie

Team

DR. CRISTINA NEAGU

Medic Primar Chirurgie Vasculara

Team

DR. RALUCA POPA

Medic Primar Chirurgie Vasculara

Team

DR. OCTAVIAN ANDERCOU

Medic Primar Chirurgie Vasculara si Generala

Team

Dr. Raul Sandor

Medic specialist chirurgie vasculara

Team

Dr. DACIANA ISPIR

Health Coach

Team

CARMEN PERSA

Nutritionist

Team

DR. VIVIANA ELIAN

Medic diabet, nutritie si boli metabolice

Team

FELICIA CONSTANTIN

Nutrionist Dietetician Autorizat

Team

LAURA ALEXANDRESCU

Psiholog/Logoped

Team

SIMONA POTORAC

Psiholog Clinician Logoped

Team

Szidonia Tamasi

Kinetoterapeut

Team

Andrei Teodoru

Kinetoterapeut

Team

LIVIU DEDIULESCU

Specialist barocamera

Team

Andreea Puia

Kinetoterapeut

Team

Daniel Rotaru

Kinetoterapeut

Team

EDITH DOBRE

Terapeut Neurofeedback

Team

ALIN VOICA

Kinetoterapeut

Team

OANA PASCU

Kinetoterapeut

Team

Serban Maria Magdalena

Kinetoterapeut

Team

ALINA IATAN

Fiziokinetoterapeut

Team

SABIN CERNAT

Kinetoterapeut

Team

Abdalla Moussa

Kinetoterapeut

Team

Tudor Cornea

Kinetoterapeut

Team

ANDREI BUMBARU

Kinetoterapeut

Team

FLORINA BOSCAN

Kinetoterapeut

Team

Elena Bitca

Kinetoterapeut

Team

Boroaca Eduard

Kinetoterapeut

Team

Ungureanu Octavian

Kinetoterapeut

Team

Carciuc Cristina Madalina

Kinetoterapeut

Team

Andreea Boc

Kinetoterapeut

Team

Alicia Costin

Kinetoterapeut

Team

TIU DANIEL

Kinetoterapeut

Team

CORNEL DRAGOI

Kinetoterapeut

Team

Ioneci Andrei

Kinetoterapeut

Team

Eduard Batranca

Kinetoterapeut

Team

Sebastian Dragomir

Kinetoterapeut

Team

Patrascu Andreea

Fizioterapeut

Team

ANDREI TARPAN

Kinetoterapeut

Team

MARIUS NEDELEA

Asistent Medical

Team

PAUL AXINTE

Kinetoterapeut

Team

CONSTANTIN CRETU

Kinetoterapeut

Team

ANA MARIA SISU

Kinetoterapeut

Team

EMILIAN BIRSAN

Kinetoterapeut

Team

Andrei Bogdan Dinca

Kinetoterapeut

Team

Achim Mihai

Kinetoterapeut

Team

ALEXANDRU NEDELCU

Kinetoterapeut

Team

Mihaela Proca

Kinetoterapeut

Team

Alexandra Statache

Kinetoterapeut

Team

Ciprian Predica

Kinetoterapeut

Team

ALEXANDRU Geangu

Kinetoterapeut

Team

ALEXANDRU RADU

Kinetoterapeut

Team

ALEXANDRU SPATARU

Kinetoterapeut

Team

VLAD POPA

Kinetoterapeut

Team

ANDREEA MOSOR

Kinetoterapeut

Team

MARIUS CRISTACHE

Kinetoterapeut

Team

Mogosanu Miriam

Kinetoterapeut

Team

Valentin Ciocan

Kinetoterapeut

Team

Cristache Liliana

Kinetoterapeut

Team

DANILA STEFAN

Fizioterapeut

Team

CLARA VELEA

Kinetoterapeut

Team

TEODOR CHIRITESCU

Maseur

Team

Badea Cristina

Kinetoterapeut

Team

SORINA MICU

Kinetoterapeut

Team

Stefan Schiopu

Kinetoterapeut

Team

BOGDAN VINTILA

Kinetoterapeut

Team

ALBERT TOCARU

Kinetoterapeut

Team

MIRUNA LEONTE

Fizioterapeut

Team

ANDREEA BUCUR

Kinetoterapeut

Team

CRISTIAN DUMITRESCU

Kinetoterapeut

Team

Catalin Tufeanu

Kinetoterapeut

Team

Nicolae Baltaga

Kinetoterapeut

Team

GEORGIANA PERIVERZOV

Kinetoterapeut

Team

CRISTINA DAN

Kinetoterapeut

Team

MONA AMBARUS

Fizioterapeut

Team

Matei Fratila

Kinetoterapeut

Team

ANDREI DODU

Kinetoterapeut

Team

Matei Panaitescu

Kinetoterapeut

Team

Daniela Nica

Kinetoterapeut

Team

Ovidiu Ocu

Kinetoterapeut

Team

ELENA MOCANU

Kinetoterapeut

Team

ORLANDO IVAN

Kinetoterapeut

Team

ANDRA PREDA

Kinetoterapeut

Team

DRAGOS PITIGOI

Kinetoterapeut

Team

ANDREI DRAGHICI

Kinetoterapeut

Team

BOGDAN DOROBANTU

Kinetoterapeut

Team

Cristian Balasoiu

Maseur

Team

Andreea Nadrag

Kinetoterapeut

Team

Sandu Stefan Gabriel

Kinetoterapeut

Team

RUBICA BOGDAN

Maseur

Team

Stefania Honcan

Kinetoterapeut

Team

Gáspár Lehel

Kinetoterapeut

Team

Andra Paraschiv

Kinetoterapeut

Team

Cristina Mocan

Kinetoterapeut

Team

Vanessa Ganea

Kinetoterapeut

Team

Alex Brodi

Kinetoterapeut

Team

Andreea Scutariu

Kinetoterapeut

Team

Ioana Diosan

Kinetoterapeut

Team

Georgiana Chirlejan

Kinetoterapeut

Team

MARIUS TITA

Front desk officer

Team

Karla-Krisztina Toroczkai

Kinetoterapeut

Team

Iulia Magdalena Condor

Kinetoterapeut

Team

Marton Domokos

Kinetoterapeut

Team

Andrea Varga

Kinetoterapeut

Team

Ioana Andreescu

Kinetoterapeut

Team

Razvan Lucaci

Kinetoterapeut

Team

Codrin Maxim

Kinetoterapeut

Team

DANIEL NEDELEA

Asistent medical

Team

Daiana Lacatusu

Asistent Medical

Team

FLORIN DUMITRACHE

Asistent medical

Team

EMANUEL MICODAN

Kinetoterapeut

Team

ADRIANA BARASCU

Asistent Medical

Team

Alexandra Mihai

Asistent Medical

Team

ANDREEA MALAIELEA

Asistent Medical

Team

STEFANIA BIRCA

Asistent Medical

Team

SORINA FARCAS

Asistent medical

Team

Andreea Cretu

Asistent medical

Team

ADINA BARBU

Manager Operational

Team

MARIA FERA

Manager clinica

Team

IULIANA FURNICA

Operator call center

Team

ANCA ARTEM

Manager clinica

Team

Sebastian Boros

Manager clinica

Team

MADALINA MELINTE

Operator call center

Team

Cristina Gimbaseanu

Operator call center

Team

MARIA ROTARU

Operator call center

Team

BIANCA CAINEANU

Manager clinica

Team

Ana Maria Tudosie

Front desk officer

Team

ALEXANDRA BOUARIU

Front desk officer

Team

ROBERTA MINESTIRE

Front desk officer

Team

Maria Coliba

Front desk officer

Team

Cristina Pop

Front desk officer

Team

Tudor Abalonin

Front desk officer

Team

Violeta Coaje

Front desk officer

Team

Nitu Claudia

Front desk officer

Team

Claudia Leja

Front desk officer

Team

Cristiana Gota

Front desk officer

Team

IULIA PATILEA

Front desk officer

Team

MARIA SERENA COSMICI

Front desk officer

Team

GEORGIANA PANAITE

Front desk officer

Team

Narcisa Popa

Manager clinica

Team

Teodor Paun

Kinetoterapeut

Team

MILENA JUMARA

Kinetoterapeut

Team

ANDREI GHEORGHIU

Kinetoterapeut

Team

Bezman Daniel

Kinetoterapeut

Team

MARIA ROSIULESCU

Kinetoterapeut

Team

ANCA BUGA

Kinetoterapeut

Team

DIANA MARIA GRAMA

Kinetoterapeut

Team

FLORINA ZAMFIRACHE

Kinetoterapeut

Team

BOGDAN ANDREI PREPELITA

Kinetoterapeut

Team

SIMONA BIANCA COSTIN

Kinetoterapeut

Team

VICTOR GRIGORAS

Kinetoterapeut

Team

ANDREI COMAN

Kinetoterapeut

Team

TUDOR PINCOVICI

Kinetoterapeut

Team

IZABELA BUSUIOC

Kinetoterapeut

Team

ANA MARIA JINGA

Kinetoterapeut

Team

ROXANA MARIA SPETEANU

Kinetoterapeut

Team

ANDREEA VLAD

Front desk officer

Team

MIHAELA BUCUTEA

Front desk officer

Team

SILVIA GABRIELA RACASAN

Kinetoterapeut

Team

EUGEN MACOVEI

Maseur

Team

DELIA ONISIE

Kinetoterapeut

Team

MADALIN CITU

Kinetoterapeut

Team

MADALINA CALEN

Kinetoterapeut

Team

DAVID ROBERT

Kinetoterapeut

Team

ALIN CHIVU

Kinetoterapeut

Team

ALEXANDRU MOTASCU

Kinetoterapeut

Team

BIANCA ARDELEAN

Kinetoterapeut

Team

ROBERT BERECKI

Kinetoterapeut

Team

CLAUDIU DRAGOI

Kinetoterapeut

Team

ALEXANDRA GHERMAN

Kinetoterapeut

Team

DENISA GHIRAN

Kinetoterapeut

Team

ALIN MICU

Kinetoterapeut

Team

BIANCA PANTELIMON

Kinetoterapeut

Team

LILIANA PAUN

Kinetoterapeut

Team

BEATRIX SCHULER

Kinetoterapeut

Team

PAULA VACCA

Kinetoterapeut

Team

DARIA VLASCEANU

Front desk officer

Team

ARIANA BULGARU

Front desk officer

Vrei sa vezi:

  • Medicii nostri ortopezi – click aici.

  • Medicii nostri neurologi – click aici.

  • Medicii nostri de recuperare – click aici.

  • Medicii nostri logopezi – click aici.

  • Kinetoterapeutii nostri – click aici.

  • Fizioterapeutii nostri – click aici.

PROGRAMEAZA-TE
LA O CONSULTATIE

Vezi aici modalitatile de programare si localizarea clinicii


PROGRAMARE